Usługi czystościowe

Od 18 lat zajmujemy się kompleksowymi usługami utrzymania czystości. Swoją działalność skupiamy przede wszystkim wokół obsługi terenów zewnętrznych. Nasze usługi świadczymy w obiektach magazynowo - logistycznych, obiektach handlowych i komercyjnych.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na dużą dokładność i efektywność pracy. Obsługujemy serwis dzienny, jak i nocny, co zapewnia naszym klientom wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Zajmujemy się sprzątaniem zewnętrznym i wewnętrznym, odśnieżaniem i doczyszczaniem. Współpracujemy z najlepszym producentami i dystrybutorami profesjonalnych środków czystości i dezynfekcji, maszyn i sprzętu.

Usługi ogrodnicze
Pielęgnacja zieleni

Nasza firma od wielu lat w kompleksowy sposób zajmuje się pielęgnacją zieleni. Precyzyjnie wykonujemy każdy etap prac, wykorzystując bogate doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Posiadamy wieloletnią praktykę i odpowiednie uprawnienia do prowadzenia prac ogrodniczych.

Renowacja posadzek

Proponujemy państwu usługę renowacji posadzek przemysłowych. W zależności od oczekiwanego efektu oraz podłoża do renowacji , możemy wykonać szlifowanie betonu, polerowanie betonu lub doczyszczanie posadzki profesjonalnym sprzętem i przy użyciu specjalistycznej chemii.

Do wykonywania usług wykorzystujemy tylko sprzęt oraz środki najwyższej jakości.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, sposób renowacji ustalamy po zapoznaniu się ze stanem posadzki oraz oczekiwaniami zleceniodawcy. Wykonujemy również nieodpłatną próbę na wskazanym fragmencie posadzki, przedstawiając możliwy do uzyskania efekt końcowy.

Nasza galeria