Firma Agrol istnieje od 1999r. Naszą podstawową działalnością jest świadczenie kompleksowych usług czystościowych na obiektach i terenach zewnętrznych oraz pielęgnacja zieleni na terenie całego kraju.

Zajmujemy się utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych utwardzonych, odśnieżaniem oraz sprzątaniem wewnątrz pomieszczeń, doczyszczaniem i impregnacją powierzchni.

Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze, obejmujące wszystkie etapy wykonania oraz pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni, począwszy od wykonania projektu i wyceny poprzez zakup materiałów, zapewnienie transportu i realizację.

Zajmujemy się również zagadnieniami związanymi z ochroną drzew i zadrzewień. Wykonujemy między innymi takie zabiegi jak: cięcia pielęgnacyjno-zabezpieczające koron, wszelkiego typu wzmocnienia pni i konarów, zabiegi przy korzeniach drzew, wycinka drzew.

Ponadto oferujemy usługę renowacji oraz zabezpieczania posadzek betonowych w obiektach przemysłowych, magazynowych oraz handlowych. Wykonujemy szlifowanie betonu oraz polerowanie betonu.

Przyjmujemy zlecenia od firm, instytucji, jak również od osób prywatnych. Posiadamy wykształconą i doświadczoną kadrę pracowniczą oraz specjalistyczny sprzęt do wykonywania zleconych nam usług.

Naszą naczelną zasadą jest punktualność i terminowe wykonanie usług. Nieprzerwalnie dążymy do podwyższania naszych standardów, a satysfakcja naszych klientów to nasza dewiza. Jesteśmy firmą elastyczną otwartą na sugestie klientów.

Ceny są ustalane indywidualnie po uprzednim zapoznaniem się ze specyfikacją miejsca i częstotliwością prac.